Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek Hypotéka na pozemek
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

HYPOTÉKA NA POZEMEK - KROK ZA KROKEM

Nalézt optimální řešení není vždy jednoduchá záležitost. Proto je Vám k dispozici zkušený tým odborníků, kteří Vám zdarma, rychle a ochotně poradí. Vybranou hypotéku na pozemek Vám zajistí a vyřídí za Vás i nezbytné „papírování“.

Informativní schůzka či rychlá telefonická konzultace – vyberte si místo a čas, zajistíme Vám hypotéku na pozemek kdekoliv v rámci ČR.

Výběr nejlepší hypotéky na pozemek – hypoteční makléř Vám ochotně připraví kalkulace jednotlivých variant, vyjedná možné individuální slevy a poradí s výběrem optimálního řešení.

Kompletace dokumentů – hypoteční makléř Vás seznámí s podklady potřebnými pro získání hypotéky na pozemek, se vším Vám poradí a většinu „papírování“ vyřídí za Vás. Zajistí pro Vás (mimo jiné) znalecký odhad nemovitosti včetně následných aktualizací, což je jeden z nejdůležitějších podkladů požadovaný hypoteční bankou.

Schvalování úvěru – banka posoudí dokumenty týkající se Vašeho příjmu a nemovitosti a prověřuje další důležité skutečnosti. Po schválení hypotéky je připravena úvěrová smlouva.

Podpis úvěrové smlouvy – hypoteční makléř s Vámi překontroluje správnost úvěrové smlouvy, vysvětlí Vám případné nejasnosti a doprovodí Vás do banky k podpisu úvěrové smlouvy.

Čerpání hypotéky – než banka pošle peníze na účet prodávajícího (případně na stavbu domu), je potřeba splnit několik podmínek čerpání (např. podání zástavní smlouvy na katastr nemovitostí). Hypoteční makléř je Vám samozřejmě plně k dispozici, a proto Vás ani v této závěrečné fázi nečekají žádné starosti. Prosím, zavolejte nám ještě dnes.

Hypotéka na pozemek umožní financovat:
hypotéka na družstevní byt hypotéka na družstevní byt
Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výše hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
Vaše telefonní číslo:
HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
hypotéka na pozemek